KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15243153
nr 1524 3153
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, Tivoli, 64x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:35:02
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
6
1.000 kr
1.000 kr
6
1.000 kr (Budbetjänt)